Ziraat Yüksek Mühendisi Semra Vakit Yılın En Başarılı Siyasetçisi Ödülüne Layık Görüldü.

Posted on Eyl 11 2019 - 8:18pm by mehpare

Ak Parti’de Uzun Yıllar Siyaset Yapan Ziraat Yüksek Mühendisi Semra Vakit yılın en başarılı siyasetçisi ödülüne layık görüldü.

Türkiye’de gerçekleştirilen genel seçimler de 27.dönem Milletvekili Aday Adayı ve Ziraat Yüksek Mühendisi Semra Vakit gerek siyaset hayatında gerekse iş hayatında yüksek performans sergileyerek yürüttüğü tüm çalışmalarında başarılara imza atarak yine Ankara’da gönülleri fethetmeyi başardı.

AK Parti içerisinde bir takım görev ve sorumluluk alarak birçok kademelerde başarılı görevlerde bulunarak siyasi hayatına AK Parti saflarında devam eden Ziraat Yüksek Mühendisi Semra Vakit Adana’ da yerel bir gazetenin düzenlemiş olduğu 24.Kuruluş yılı Ulusal Basın gecesinde yılın en başarılı siyasetçisi ödülüne layık görüldü.

Yılın En Başarılı Siyasetçisi Ödülüne Layık Görülen Ziraat Yüksek Mühendisi Semra Vakit , Bu Ödülü bana layık gören emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum. AK Parti Kurulduğu günden bugüne gerek Ankara’da Gerekse Türkiye’nin her bölgesinde Liderimiz ,Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve onun AK Kadrolarında çeşitli görevde bulunmanın gurrunu ve mutluluğunu yaşadım. AK Parti’nin bu Ülke ve Ümmet için yaptıkları ortada… Bizler AK Parti’de siyaset yaparak ülkemize ve memleketimize hizmet etmeye çalıştık ve çalışmayada devam edeceğiz.. Ben bu ödülü başta Genel Başkanım Recep Tayyip Erdoğan ve tüm AK Parti Teşkilatının her ferdi adına alıyorum. Benim bu başarımda AK Parti’li kadroların çok emeği var. İnşallah bundan sonraki gerek siyasi gerekşe iş hayatında beni bu ödüle layık gören insamları mahçup etmemek için çalışacağım dedi

About the Author

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.