Hem eski kocasının, hem de polislerin hışmına uğradı

Posted on May 30 2019 - 7:38pm by mehpare

Hem eski kocasının, hem de polislerin hışmına uğradı

Boşandığı kocası ile çocuklarına nüfus cüzdanı çıkarmak için buluşan televizyon programcısı kadın, polislerin gözü önünde eski eşi tarafından darp edildi. Darp edilen kadın bunun üzerine bir de çocuklarının gözü önünde yardım istediği polislerin hakaretine uğradı. Kadın, her ikisinden de şikayetçi oldu.

Televizyon programcılığı yaparak hayatını kazanan Hülya Ergan, velayet babalarında olduğu için önceki gün çocuklarına nüfus cüzdanı çıkarmak için eski eşi ile buluştu. İkili burada tartışamaya başlayınca eski eş M.A.K. Hülya Ergan’ı darp etmeye başladı.
Uğradığı saldırı sonucu bileği bükülen ve eli-yüzü çizilerek kanamaya başlayan Ergan, Şahinbey Nüfus Müdürlüğü girişinde güvenliği sağlayan polislere giderek kendisine yardımcı olunmasını istedi. Polis, “biz bu olaya müdahale edemeyiz” diyerek saldırıya seyirci kalınca, televizyoncu kadını yaralayan eski koca olay yerinden kaçarak uzaklaştı.
İki kızının gözleri önünde eski kocası tarafından dövülen kadın bu kez polislere, “siz yardımcı olamıyorsanız, bu duruma müdahale edecek bir polis ekibi çağırın” deyince, polisler, “biz sizinle uğraşamayız, ne haliniz varsa görün” dediler. Genç kadın, bunun sebebini sorunca polislerden biri üzerine yürüdü, birisi de telefonuna el koyarak bir odaya götürdü üstünü ve çantasını aradı.
Hem eski kocası, hem de yardım istediği polislerin hışmına uğrayan Hülya Ergan, Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığı’na giderek kendisine şiddet uygulayan eski kocası ile buna göz yuman, kendisine yardım etmeyerek bir de şüpheli muamelesi yapan polislerden davacı ve şikayetçi oldu.

About the Author

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.